fdgf

خسرو رفیعی، مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد:

انسان موجودی اجتماعی است و زندگی ما با همنوعان و سایر مردم تعریف می شود . یکی از رسالت های انسانی در اجتماع و اساس زندگی ما شناخت محیط برای بهتر زندگی کردن است . برای زندگی زیبا ، زندگی سالم و استفاده از مواهب زندگی به ابزار آن نیاز داریم و هنر و هنرمندان برای شناخت این مسیر و توجه به آن یکی از ابزار اصلی هستند. به قول شاعر معاصر ارزشمند ما مجتبی کاشانی:

عشق را وارد كلام كنيم
تا به هر عابري سلام كنيم

و به هر چهره اي تبسم داشت
ما به آن چهره احترام كنيم

هركجا اهل مهر پيدا شد
ما در اطرافش ازدحام كنيم

و به راستی برای شناخت زندگی " عشق" کلمه ای کامل است که ما را به سوی تعالی انسانی راهبری می کند .
افلاطون می گوید: هنر، تجسمی از واقعیت مجسم در ذهن ما است. هنر نقشی است که ما برای بهبود زندگی مردم می توانیم ایفا کنیم و با هنر خود تاثیر مستقیم در اصلاح جامعه داشته باشیم و هر گونه پدیده ای در محیط زیست، فرهنگ و اجتماع خود را نشان داده و از بروز لغزش ها و خطا ها جلوگیری کنیم .
امروز کشور ما با مشکلات مختلفی در بخش محیط زیست روبرو است و آگاهی و توجه مردم را به آن جلب کردن از اهمیت بالایی برخوردار است . اهمیت به رفتاری اجتماعی احترام به هم نوع از وظایف هر ارگان و هر سازمانی است تا دست در دست هم بتوانیم در بهبود و اصلاح شرایط زندگی در جامعه حرکت کنیم. بانک پاسارگاد با اعتقاد کامل به سرمایه انسانی به عنوان یکی از مهمترین مسئولیت های اجتماعی خود همواره کوشیده است از هنر و هنرمندان حمایت کرده و نقشی موثر در اعتلای فرهنگ و هنر کشور داشته باشد. حضور در فیلم های فاخر کشور و حمایت از آثار برجسته فرهنگی، اساتید، دانشجویان، معلمان و فرزانگان کشور ساخت کتابخانه و مدرسه و مراکز درمانی همسو با فعالیت های بانکی و اقتصادی از جمله فعالیت های است که به عنوان وظیفه مسئولیت های اجتماعی خود به عهده گرفته و آن را دنبال خواهد کرد .
جشنواره فیلم های کوتاه 180 ثانیه ای می تواند آغازی باشد برای حضور در بین هنرمندانی که آثار خود را در زمینه مسئولیت های اجتماعی ارائه خواهند کرد به ویژه در ارتباط با منابع ملی و فعالیت های بانکی و اقتصادی در کشور. با آرزوی آنکه این جشنواره همانند سال پیش با موفقیت و استقبال مردم عزیز برگزار شود